Little Live Lady

Little Live Lady

28.11.14

Hodně štěstí, zdraví...... hodně štěstí, zdraví!

 No nevím nevím, možná tenhle popěvek není pro narozeniny blogu úplně to pravé ořechové... Nebo vám už snad někdy blog onemocněl? Každopádně jak jinak poblahopřát všechno nejlepší, že... Slavíme dnes své 1. narozeniny!


 Ani mě snad za celou dobu existence blogu nenapadlo, že budeme slavit narozeniny... A tyhle jsou nečím speciální, protože jsou první... Neříkám, že žádné další speciální nebudou (je jen otázka, jestli se k nim vůbec dopracujeme, že ;o)). Zatím mě to tu s vámi ale moc baví a tak můžu slíbit, že se tu určitě budeme vídat i v budoucnu :o).


 Chtěla bych Vám všem tímto článkem poděkovat za důvěru, za příspěvky, podněty k zamyšlení i k dalším článkům a hlavně za to, že jste! A že jste takoví... báječní! Originální! Jedineční! A inspirativní!


 A jako poděkování tu pro vás mám malé překvapení! Co by to bylo za narozeninový článek, kdyby se nerozdávaly dárky! A abyste to neměli tak jednoduché, prosím o splnění několika malých (a určitě nečekaných ;o)) úkolů:

  • být pravidelným čtenářem přes GFC / Bloglovin´
  • napsat mi do komentáře, co si o blogu myslíte, čím zaujal a čím případně odrazuje
  • přihodit email na sebe
 Odměnou za splnění předchozích úkolů vám bude tajemný balíček s ještě tajemnějším obsahem ;o). Výherce vylosuji 10.12.2014 ve večerních hodinách a jeho jméno bude zveřejněno na konci tohoto článku.

Takže s chutí do toho, držím všem palce ;o) 
AKTUALIZACE 14.12.2014

TRAMTADADÁÁÁÁÁ!!!

VÍTĚZEM SE STÁVÁ KOMENTÁŘ ČÍSLO 3!

Gratuluji k vítězství, poslala jsem info mail a zároveň děkuji všem za účast :o). 
A nebojte, určitě to nebyla poslední soutěž na blogu :o)

PS: níž vidíte printscreen z online koníkového generátoru náhodných čísel, když už u mě nebyl ten notář ;o)