Little Live Lady

Little Live Lady

25.3.14

Jarní Dyzajn Market

Krásné úterý všem! Konečně jsem tu se slibovaným článkem o sobotním Dyzajn Marketu! Sice trochu pozdě, ale lepší pozdě, než nikdy, že ;o). 


  
Malý nástřel o tom, že se o víkendu konala tahle akce jste si mohli přečíst už tady. Ale to jsem se teprve chystala. A teď už je po ;o). 
 
Luxusní čokošky ChocoMaze

Krásné brože Stellion, jednu jste mohli vidět už tady

Retro kousky Kuzmarkt

Dekorační ptáčci babibobik
Samé kvítí od Magaela

 Dyzajn Market se konal na piazzetě Nádorního divadla a v Mosaic House. Já jsem se byla podívat pouze u divadla a jen na chvilku dopoledne, měla jsem na odpoledne a večer domluvený jiný program. Na místo jsem dorazila asi dvacet minut po desáté, přičemž začátek akce byl plánován na 10:00. Už z dálky bylo vidět, že letos se přijde podívat opravdu hodně lidí. 
 
Roztomilý stánek Little Illustrations

 Pomalu ale jistě jsem se prodírala davy, okukovala stánky prodávajících a zastavila jsem se i u pódia, kde bylo právě k vidění divadelní představení (nejen) pro děti :o). Tentokrát mých nakoupených věcí nebylo hodně, ale radost jsem si udělala ohromnou a to se počítá! Pár fotek i s infem najdete níž ;o).

Krásné čelenky Vulpecula
Super punčochy PipiPunk
 Vzhledem k tomu, že jsem odcházela chvilku po poledni, viděla jsem jen 1. blok módních přehlídek a to ještě jen tak koutkem oka. Tentokrát byl totiž silnější hlad a zatáhl mě až ke stánku Cafe Jericho. Tady jsem si dala báječnou dýňovou polévku se zázvorem a žitný sendvič s rukolou a lososem. A byla to vážně dobrota! 


Káva z mamacoffee, polévka a sendvič od Jericho
Stánek dam z Upekla plný dobrot :o)

 Oběd jsem spláchla kávou z mamacoffee a doladila sladkou tečkou v podobě dvojctihodného koláčku od dam z Upekla a ještě makonkou od Sweeties.
 
Puntíkatý notýsek Voala, kniha z antikvariátu centra pro seniory Elpida (koupí knihy přispějete na pomoc seniorům) a magnetka od Little Illustrations
Mapy kde najdete tipy od místních jsou od Use-It
Čokoška ChocoMaze, žáložka do knihy Little Illustrations a dřevěné vajíčko Elpida


 No a po obědě hurá o dům dál... I když jsem si Dyzajn Market nemohla užít po celý den, byl to opět nezapomenutelný zážitek! Hlavně doufám, že se na spoustu dalších ještě podívám! Děkuji tímto organizátorům akce, myslím si že je to báječné osvěžení "dyzajnových" vod a jejich přiblížení veřejnosti. Protože na Fler si umí vlézt každý, ale tady si všechno můžete osahat ;o).

 A teď povídejte vy - potkali jsme se? Pořídili jste si něco? A nebo jste odjinud a nemohli jste přijít?

Honem mi to všechno napište ;o)

14 komentářů:

 1. Doufám, že příště už mi to taky vyjde a vyrazíme společně :) Ta čokoláda vypadá mňam a notýsek je super.. a záložka taky! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tentokrát to stálo za to, jen tam byla vážně spousta lidí... Notýsek u mě klasika, vždyť to znáš ;o). A čokošku dám v sobotu ochutnat ;o)

   Vymazat
 2. Chystala jsem se tam již několikrát a nikdy mi to nevyšlo... Muselo to být fajn!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni, je to báječná záležitost a tak drží palec ať Ti to příště vyjde ;o)

   Vymazat
 3. Jůů, tohle Ti moc závidím, škoda že to máme do Prahy tak daleko...I když těch peněz co bych tam určitě nechala...raději ani nepomyslet :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Elvinku, má peněženka plakala, co Ti budu povídat ;o). Třeba máte nějakou podobnou akci poblíž a jestli ne, můžeš ji aspoň začít pořádat ;o).

   Vymazat
 4. Příště už se tam musím vypravit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Péťo doporučuji, je to vážně skvělá akce ;o). A podobná bude v dubnu v Holešovicích, určitě dám info s předstihem ;o)

   Vymazat
 5. Supr fotoreportáž a krásné úlovky Deni :)) Já to mám bohužel trochu z ruky..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji Kami :o). Třeba někde poblíž Tebe probíhá něco podobného ;o). A nebo si příště můžeš udělat výlet ;o)

   Vymazat
 6. To jídlo vypadá naprosto senzačně!:-) Skvělé fotky!:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jídlo byl taky jedem z důvodů proč jít ;o). Moc děkuji :o)

   Vymazat

Moc děkuji za milý komentář :o)