Little Live Lady

Little Live Lady

29.9.14

Holešovice Fashion Market 9

Ahoj všem!

 Ještě plná dojmů začínám sepisovat něco málo o HFM... Jelikož je ale ještě pořád pátek (zatím ;o)), nechávám úmyslně článek trochu "odležet" abyste si mohli udělat vlastní dojem. Takže 3...2...1...

 Tramtadadá!!!! A je pondělí! 
A já vám musím říct, že mě letošní Fashion Market rozhodně bavil! Z převážné části za to mohou mé skvělé ženy, bez kterých bych na tuhle akci snad ani nešla :o). Líbilo se mi i uspořádání v nových halách - zas to bylo něco nového a neokoukaného a já změny můžu :o). 

 Trošku horší to pak ale bohužel bylo s prodejci... Nějak nevím, možná je to tím, že jsem podobných akcí navštívila už spoustu. A i když jsem objevila plno nových kreativních obchůdků, zas až tolik mě jich nezaujalo. Jasně, spousta mě jich chytlo, to bych nebyla já, že... Ale nějak mi trošku chybělo něco, bez čeho bych prostě nemohla být. Vlastně ne! To bych vám lhala! U jednoho obchůdku měli malé zrcátko se šuplíčkem, takové trochu retro... Pamatuju si, že jako malá holka jsem po něm neskutečně toužila a nikdy ho neměla... A najednou po letech... Láska byla zpět! Jen zrcátko nebylo na prodej a tak mám smůlu a musím se po něm někde podívat ;o). 

 Dost už bylo příběhů o nesplněných snech, nechám vás projít semnou celou akci a názor už si udělejte, jaký chcete ;o).

PS: kvalita fotek sem tam úděsná, ale osvětlení na místě nebylo úplně dokonalé, tak to prosím omluvte ;o)


 

Koloušková :o)
Tuhle nutně potřebuju :D

Nové naušničky jedné z mých žen :o)
I palačinky byly k mání... i s fešáckým palačinkářem :o)

Došlo na žvanec - mexická placka s fazolovým základem a vepřovou směsí :o)

Potisk tašek - taky jednu mám :o)


Modelky pro Zlatá padesátá :o)

8 komentářů:

 1. Krásnej fotoreport ženo má :-) Bylo to čupr a zase trochu něco jinýho než obvykle :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :o*
   Tak znáš to, chtělo by to lepší foťák, ale i tak se myslím celkem povedly ;o). Ty haly byly ok, ale škoda že mě tam nic extra neuchvátilo..
   Třeba příště :o)

   Vymazat
  2. No, ono už to asi zase bude pořád tak nějak stejný... ale třeba ty balzámy na rty.. áách! Jsem z nich nadšená. A fotky jsou náhodou suprový ;)

   Vymazat
  3. Balzámy jsou geniální, to je fakt :o). Tak aspoň něco jsme objevily :o). Děkuju :o*

   Vymazat
 2. Chápu že když na takové akce chodíš často že se jednotlivý výrobci asi už opakují...ale mě by se tam moc líbilo a děkuju za fajn report:) A ta slečna od které se Ti líbí ta taška je z našeho kraje, kamarádka mého kamaráda. A má krásné věci, to je fakt ! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě bys byla maximálně nadšená! Mě se to zase moc líbilo, jen něco už člověk viděl a něco ještě ne... No znáš to :o). Každopádně určitě doporučuju, měli byste si z lesa udělat výlet ;o). A nebo se klidně rovnou zařadit mezi prodejce? I to by určitě šlo ;o)

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. To bylo, doporučuji někdy navštívit... Pod jednou střechou spousta kreativních lidí, prostě ráj :o)

   Vymazat

Moc děkuji za milý komentář :o)